VITAPLUS

szanowny pacjencie,

dziękujemy, że powierzasz swoje zdrowie w nasze ręce. Jest to dla nas prawdziwy zaszczyt i zrobimy co w naszej mocy, żeby dbać o nie najlepiej jak potrafimy – z najwyższym szacunkiem i zgodnie z najlepszą wiedzą medyczną.
Z przyjemnością informujemy, że poradnia VITAPLUS będzie szczepiła 3 dawką wszystkich chętnych, którzy zgodnie z obowiązującymi zaleceniami kwalifikują się do jej podania (od 24.09.2021 są to osoby >50 roku życia oraz pracownicy ochrony zdrowia). Pamiętaj, że abyśmy mogli zapisać Cię na szczepienie musi minąć MINIMUM 6 miesięcy od podania drugiej dawki szczepionki! Osoby szczepione w schemacie podstawowym szczepionkami firm Pfizer lub Moderna otrzymają 3 dawkę szczepionki również tej samej firmy, którą otrzymali pół roku wcześniej.  Natomiast w przypadku szczepienia wykonanego szczepionką firmy AstraZeneca zostanie podana szczepionka innego rodzaju (Pfizer).

Jeżeli chcesz zapisać się na szczepienie przeciw COVID-19 w placówce NZOZ VITAPLUS wypełnij formularz. Dotyczy to również osób, które chcą zapisać się na 3 dawkę!

Koniecznie upewnij się, że wpisałeś poprawne dane! W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie zapisać Cię na szczepienie.

Jeżeli jesteś osobą z grupy aktualnie mogącej zapisać się na szczepienie przeciwko COVID-19 i posiadasz aktywne skierowanie – w ciągu maksymalnie kilku dni na podany w formularzu numer telefonu zostanie wysłany SMS z miejscem oraz datą i godziną szczepienia.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze aktywnego skierowania lub Twoja grupa wiekowa nie może być szczepiona – otrzymasz SMS z terminem, gdy będziemy mogli umówić Cię na szczepienie. Nie ma konieczności ponownego wypełniania formularza.

FORMULARZ ZAPISU NA SZCZEPIENIE PRZECIWKO COVID19

Po wciśnięciu poniższego przycisku zostaniesz przeniesiony do formularza zapisów na szczepienie przeciwko COVID19

FORMULARZ

* informujemy, że niniejsza możliwość zapisu do naszego punktu szczepień dedykowana jest przede wszystkim dla pacjentów należących do naszej poradni POZ. Osoby te wpisane zostają na nasze terminy wewnętrzne priorytetowo.

Ostateczny termin szczepienia zależeć będzie od dostępności szczepionek. Nie jesteśmy w stanie na tym etapie określić konkretnego terminu – gwarantujemy jednak, iż będzie to najszybsza możliwa data, która na dzień dzisiejszy zazwyczaj nie przekracza tygodnia dla osób mogących skorzystać ze szczepienia (grupa wiekowa, aktywne skierowanie).

Jeżeli nie jesteś pacjentem VITAPLUS,
     a chciałbyś skorzystać z naszej opieki i szczepień
        złóż deklarację do poradni poprzez Internetowe Konto Pacjenta
            lub osobiście w naszej poradni przy ul. Lumumby 3
.

Jeżeli nie chcesz zmieniać swojej poradni POZ, ale chcesz się u nas zaszczepić – skorzystaj proszę z infolinii 989 lub Internetowego Konta Pacjenta, dostępne są tam wystawione przez nas terminy zewnętrzne.

przygotowanie do szczepienia

W dokumencie “KONIECZNIE PRZECZYTAJ” znajdziesz garść przydatnych informacji związanych z procesem szczepień przeciw chorobie COVID-19. Zapoznaj się proszę z nim, dzięki czemu proces szczepienia przebiegnie sprawnie i bezpiecznie dla Ciebie i innych zapisanych osób.

Poza tym dokumentem załączamy jeszcze 2 formularze. Prosimy Cię o ich wypełnienie i zabranie ze sobą do VITAPLUS (ul. Patrice Lumumby 3) w dniu szczepienia. Jeżeli ilość pisania jest zbyt duża lub tekst jest zbyt mały skorzystaj proszę z pomocy kogoś bliskiego.

Zespół NZOZ VITAPLUS

Szanowni Państwo,

w związku z bliskim umiejscowieniem punktu szczepień szpitala tymczasowego (przeniesionego z Hali EXPO) w stosunku do naszej poradni, prosimy o zwrócenie uwagi gdzie powinniście się Państwo udać!

Poradnia VITAPLUS znajduje się w Domu Studenta nr V (akademik TYGRYS) przy ul. Lumumby 3